Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mp3 přehrávače >

Sony NWZ-A15

Sony NWZ-A15

Cena produktu Sony NWZ-A15 není známa.

 

Popis produktu Sony NWZ-A15: Společnost Sony není třeba příliš představovat. Jedná se o celosvětovou společnost, která vyrábí špičkovou spotřební elektroniku. Samotná značka Sony sama o sobě vypovídá dost. Sony na našem trhu ...  Více informací


Sony NWZ-A15 - popis

Společnost Sony není třeba příliš představovat. Jedná se o celosvětovou společnost, která vyrábí špičkovou spotřební elektroniku. Samotná značka Sony sama o sobě vypovídá dost. Sony na našem trhu vystupuje již řadu let, proto jsou její produkty opravdu kvalitní. S kvalitní výdrží na baterii přichází nový přehrávač hudby ve vysokém rozlišení a videa Sony NWZ- A15.

Ve stylovém těle elegantního barevného provedení se ukrývá především schopnost nepřetržitého přehrávání hudby ve vysokém rozlišení až 30 hodin, nebo klasických MP3 po dobu 50 hodin bez potřeby dobít baterii. Technologie Clear Audio+ přináší velmi čistý zvuk, který je věrný původnímu zdroji.

Přehrávač je osazen barevným QVGA (320 x 240 bodů) displejem s úhlopříčkou 2.2", díky kterému se dá využít nejen pro přehrávání hudby, ale také pro sledování videa.

Veškerá multimediální data se ukládají na interní paměť o kapacitě 16 GB a jejich nahrávání je velmi jednoduché, stačí je po připojení k počítači pouze přetáhnout do přehrávače. Připojení k počítači probíhá pomocí USB portu.

Sony NWZ- A15 podporuje hudební formáty MP3, FLAC, AAC, WMA, PCM MPEG-4 a WMV9. Zajisté oceníte integrovaný FM tuner pro poslech Vaší oblíbené rádiové stanice. Nechybí také technologie převzorkování DSEE HX, která obnovuje kvalitu komprimovaných souborů. Jednou z jeho předností jsou také malé rozměry 43.6 x 109 x 8.7 mm a nízké hmotnost 66 g.

Výrobce SONY
Druh MP4
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
2.2 "
Výdrž
Informace o parametru Výdrž
50 hod
FM radio
Informace o parametru FM radio
Ano
WMA
Informace o parametru WMA
Ano
OGG
Informace o parametru OGG
Ne
Obrázky
Informace o parametru Obrázky
Ano
Přehrávání videa
Informace o parametru Přehrávání videa
Ano
Vnitřní paměť
Informace o parametru Vnitřní paměť
16 GB
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony NWZ-A15 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější CD přehrávače nebo Kamery do auta, AV receivery (AV přijímače), Mikroskopy. SENCOR SFP 5660 4GB Sony NWZB173F