Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mp3 přehrávače >

Gogen MXM 800FM YETTI 4GB

Gogen MXM 800FM YETTI 4GB

Cena produktu Gogen MXM 800FM YETTI 4GB není známa.

 

Popis produktu Gogen MXM 800FM YETTI 4GB: Značka GoGEN představuje cenově dostupná produkty spotřební elektroniky a v jejím portfoliu nechybí ani řada praktického příslušenství. Dokáže zaujmout nejen cenou, ale také svými netradičně řešen...  Více informací


Gogen MXM 800FM YETTI 4GB - popis

Značka GoGEN představuje cenově dostupná produkty spotřební elektroniky a v jejím portfoliu nechybí ani řada praktického příslušenství. Dokáže zaujmout nejen cenou, ale také svými netradičně řešenými výrobky.

Gogen MXM 800FM představuje multimediální MP3/MP4 přehrávač se snadno přenosnýma tělem připomínajícím vodou ohlazená oblázek, kterým zajisté upoutáte pozornost Vašeho okolí. Tento model obsahuje 4GB interní paměti. Na interní paměť můžete nahrávat audio soubory přímo z počítače nebo notebooku prostřednictvím USB 2.0 konektoru.

Přehrávač podporuje následující multimediální soubory BMP, GIF, JPG, WAV, WMA, MP3, TXT, MTV a FLA. Zkrátit čas na cestách si můžete poslechem FM rádia.

O napájení se stará zabudovaná Li-Polymer baterie napájená z USB portu s výdrží maximálně 9 hodin poslechu hudby a 4 hodiny sledování videa. Vysokou přehlednost zajistí velký a barevný LCD displej s úhlopříčkou 1,8“ a s rozlišením 128 x 160 bodů. Správné nastavení hudby provedete pomocí přednastaveného ekvalizéru, který nabídne i manuální nastavení.

Rozměry výrobku jsou 50 x 90 x 13 mm a jeho hmotnost je pouze 73 gramů.

Výrobce GoGEN
Druh MP4
FM radio
Informace o parametru FM radio
Ano
WMA
Informace o parametru WMA
Ano
OGG
Informace o parametru OGG
Ne
Obrázky
Informace o parametru Obrázky
Ano
Přehrávání videa
Informace o parametru Přehrávání videa
Ano
Výdrž
Informace o parametru Výdrž
9 hod
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
1.8 "
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor
Vnitřní paměť
Informace o parametru Vnitřní paměť
4 GB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gogen MXM 800FM YETTI 4GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Bluetooth reproduktory nebo CD přehrávače, Kamery do auta, Fotorámečky. SENCOR SFP 5660 4GB Sony NWZB173F